Puhastustööd OÜ

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

VahupesuUUS TEENUS. Vaipkatete vahupesu koos aurupesuga

Aktiivselt puhastav ja vaibakiude kaitsev niiske vahupesu ning "kuiva auru" pesu. Eriti sobib plaatvaipadele kuna ei kraatsi plaadi ääri üles, ega niisuta vaipa üleliia. Vaip paari tunniga kuiv ja kasutamisvalmis.

 

Võtke meiega ühendust ja lepime vaibapuhastuse aja kokku!

 

10544354 347271855473834 1490479620762449890 n Pehme mööbli puhastus ainult meilt kuumavee pesuriga! 

  

Puhastame Teie pehme mööbli kuumavee pesuriga. Lõpptulemus on parem kuna kuum vesi peseb tõhusamalt ning tulemus on parem. 

    

Võtke meiega ühendust ja lepime pehme mööbli puhastuse aja kokku!                          

roheline aknapesuAknapesu nüüd "roheliselt"!

Puhastustööd OÜ profesionaalsed töötajad tagavad kiire ja kvaliteetse akende pesu spetsiaalsete ÖKO puhastusvahenditega. ÖKO pesuainetega pestud aknad püsivad puhastena kauem, ning on ohutud pisiperele. Vajadusel kasutatakse redelit või tõstukit.

LASE PÄIKE AKNAST TUPPA    Võtke meiega ühendust ja lepime akende pesemiseks aja kokku.

NB! Osutame puhastusteenuseid era- ja äriklientidele 7 päeva nädalas. Teile sobival ajal.

Kivi -ja betoonpõranda hooldus

kivipranda pesu 

Kivipindade õigeaegne hooldus pikendab kivipindade kasutusaega ja teeb kivist kergesti hooldatava põrandakatte. Kuigi kivikatted tunduvad tugevatena ja vähekuluvatena, nõuab ka see kattematerjal igapäevast hoolt, perioodilist süvapesu ja kaitsvat kattekihti. Tavaliste kivipõrandate hoolduse aluseks on perioodiline keemiline süvapesu.

Et säilitada kivi algupärane välimus ja puhtus, oleks aeg-ajalt vaja kutsuda professionaalne firma, kes sooritaks süvapesu, sest paratamatult ei ole igapäevane käsi- kui ka masinpesu nii efektiivne. Kallis põrandakattematerjal kaotab seetõttu oma hea välimuse.

Kivipõrandad on sageli kasutusel suurtes kaubanduskeskustes, pangakontorites ja ka büroodes. Meil Eestis on väga levinud materjaliks klinkerkiviplaadid. Erinevate materjalide puhul on oluline teada, milliseid puhastusaineid ning -meetodeid parima tulemuse saavutamiseks kasutada. Kõvapõrandate süvapesu teostades leotatakse ja hõõrutakse põrandaid spetsiaalse põrandapesumasinaga (taldlihvija) ja  seejärel eemaldatakse veeimuriga kogu kivipinna pooridesse kogunenud mustus põrandalt. Seejärel kaetakse pind vajadusel kaitsevahenditega sõltuvalt katte iseloomust ja asukohast. Kasutatakse kas vaha, tolmutõket või kivikaitsevahendit. Tulemuseks on põrandale tekitatud hüdrofoobne kiht ehk vett ja mustust hülgav nähtamatu kile. Koos süvapesuga pakume välja ka kivi kaitsetöötlust. On kivipõrandaid mida saab vahatada ja mida immutatakse (näiteks klinkerplaat). Immutamine kaitseb kivi niiskuse eest ja ei lase mustusel sisse sööbida. Tänu kaitsetöötlusele kiireneb igapäevane hooldustöö ja vähenevad koristus- ja korrashoiukulud. Kaitsetöötlemist on soovitav sooritada uutele kivipindadele kohe peale lõppkoristust enne ruumide kasutuselevõtmist. Lisaks eeltoodule teostame ka betoonpõrandate süvapesu (vajadusel ka happepesu, et uuelt põrandalt eemaldada tsemendijääke).

Põrandaid hooldavad Puhastustööd OÜ kvalifitseeritud töötajad, kes on läbinud spetsiaalse koolituse, et arvestada kõigi põrandatüüpide eripärasusi ja teada kõige sobivamaid meetodeid põrandate hooldamiseks. Sellega säästate oma aega ja raha ning tulemus on suurepärane.

Hinna määrab mustuse aste ja pinna suurus ning pinnakatte iseloom

TEENUSTE HINNAKIRI

Täiendav info põrandate pesu kohta tel. 55 76 500

Klikka pildil,näed suuremalt.

AKNAPESUILM

call puhastus

  Nahkmööbli puhastus ja hooldus soodsa hinnaga !

Comvesco OÜ pakub kvaliteetset teenust Teie nahkmööbli puhastamiseks ja hooldamiseks, mis tagab mööbli pika ea ja hea üldmulje. Mööbli puhastamine toimub kliendi juures kohapeal. Nahkmööbli puhastus ja hooldus -10%. 

 

Võtke meiega ühendust ja lepime tööde teostamiseks aja kokku. 

Asukoht: PUHASTUSTEENUSED Kivi -ja betoonpõranda hooldus